Tripp Lite N842-10M-12-MF InfiniBand och fiberoptisk kabel MTP Svart, Blå
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N842-10M-12-MF
- EAN: 0037332191076
Tripp Lite N842-10M-12-MF, 10 m, OM3, MTP, MTP
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N842-10M-12-MF. Kabellängd: 10 m, Typ av fiberoptik: OM3, Anslutning 1: MTP, Anslutning 2: MTP, Kärndiameter: 50 um
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 10 m |
| Anslutning 1 | MTP |
| Anslutning 2 | MTP |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM3 |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 100 Gbit/s |
| Produktens färg | Svart, Blå |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332191073 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 10 m |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 185,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 149,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 101,6 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 600 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332191073 |