Tripp Lite N846-08N-C2B InfiniBand och fiberoptisk kabel 0,2 m MTP OFNP Magenta
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N846-08N-C2B
- EAN: 0037332203489
Tripp Lite N846-08N-C2B, 0,2 m, OFNP, OM4, MTP, MTP
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N846-08N-C2B. Kabellängd: 0,2 m, Typ av kabel: OFNP, Typ av fiberoptik: OM4, Anslutning 1: MTP, Anslutning 2: MTP, Kärndiameter: 50 um
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,2 m |
| Anslutning 1 | MTP |
| Anslutning 2 | MTP |
| Typ av kabel | OFNP |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM4 |
| Dataöverföringshastighet | 100 Gbit/s |
| Produktens färg | Magenta |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Temperatur vid drift | -20 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -20 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 228,6 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332203486 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 0,2 m |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 228,6 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 147,3 mm |
| Ytterförpackningens längd | 185,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 99,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 230 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332203486 |