Tripp Lite N845-03M-12-MG InfiniBand och fiberoptisk kabel 3 m MPO/MTP CMP Magenta
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: N845-03M-12-MG
- EAN: 0037332200280
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite N845-03M-12-MG, 3 m, CMP, OM4, MPO/MTP, MPO/MTP
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
100G Mtp/Mpo Multimode Om4 |
W129162490 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Tripp Lite N844X-02M-8L-P InfiniBand och fiberoptisk kabel 2 m MPO/MTP 4x LC OFNR Aqua, Beige, SvartCategory: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
Description
Tripp Lite N845-03M-12-MG. Kabellängd: 3 m, Typ av kabel: CMP, Typ av fiberoptik: OM4, Anslutning 1: MPO/MTP, Anslutning 2: MPO/MTP, Kärndiameter: 50 um
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3 m |
| Anslutning 1 | MPO/MTP |
| Anslutning 2 | MPO/MTP |
| Typ av kabel | CMP |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM4 |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 100 Gbit/s |
| Produktens färg | Magenta |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Honkoppling |
| Temperatur vid drift | -20 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85447000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -20 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332200287 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 3 m |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 149,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 101,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 185,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 440 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85447000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332200287 |