Tripp Lite N823L-03M-MG InfiniBand och fiberoptisk kabel 2,99 m SN LC OFNR Aqua, Magenta, Vit
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N823L-03M-MG
- EAN: 0037332274649
Tripp Lite N823L-03M-MG, 2,99 m, OFNR, OM4, SN, LC
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N823L-03M-MG. Kabellängd: 2,99 m, Typ av kabel: OFNR, Typ av fiberoptik: OM4, Anslutning 1: SN, Anslutning 2: LC, Kärndiameter: 50 um, Full duplex
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 2,99 m |
| Anslutning 1 | SN |
| Anslutning 2 | LC |
| Typ av kabel | OFNR |
| Full duplex | Ja |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM4 |
| Jacka material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| inkopplingsförlust | 0,2 dB |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Temperatur vid drift | -10 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 60 ° C |
| Certifiering | UL 1651 |
| Ursprungsland | Kina |
| Typ av ethernet-gränssnitt | 10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet, 40 Gigabit Ethernet, 100 Gigabit Ethernet, 400 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Våglängder som stöds | 850,1300 nm |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Produktens färg | Aqua, Magenta, Vit |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Kontaktens poleringstyp | PC |
| Tekniska data | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332274646 |
| Compliance certificates | RoHS, CE, REACH |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 60 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 2,99 m |
| Kabeldiameter | 1,6 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 186,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 149,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 101,6 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 230 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |