StarTech.com 15 cm USB 2.0-förlängningsadapterkabel A till A - M/F
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USBEXTAA6IN
- EAN: 0065030818544 5054484056775 40 ...4056775 4058829181260 0851975703638 0795327297829 0100177336299 0652977137687 0012302568096 0793426267880 5052461635975 5054533056770 0132018344194 0777786316839 0650308185444 5052217184870 0755034167785 0806291823973 0163120600632 4923113163591 5054629041000more
StarTech.com 15 cm USB 2.0-förlängningsadapterkabel A till A - M/F
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Förlänger din nuvarande USB-kabel med 15 centimeter
USBEXTAA6IN USB 2.0-förlängningskabeln har en USB A-hankontakt och en USB A-honkontakt - en pålitlig och bekväm lösning för att ansluta till USB-portar som är för nära varandra (t.ex. bärbara datorer).
Denna kabel av hög kvalitet är idealisk för att använda flashminnen och andra USB-enheter med bärbara eller stationära datorer
The StarTech.com Advantage
USBEXTAA6IN USB 2.0-förlängningskabeln har en USB A-hankontakt och en USB A-honkontakt - en pålitlig och bekväm lösning för att ansluta till USB-portar som är för nära varandra (t.ex. bärbara datorer).
Denna kabel av hög kvalitet är idealisk för att använda flashminnen och andra USB-enheter med bärbara eller stationära datorer
The StarTech.com Advantage
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kontakttyp | Hane/Hona |
| USB-version | USB 2.0 |
| Anslutning 1 | USB A |
| Anslutning 2 | USB A |
| Kabellängd | 0,152 m |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal dataöverföringshastighet | 480 Mbit/s |
| Kabelfärg | Svart |
| Certifiering | UL, CE, REACH |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Maximal överföringshastighet | 0,48 Gbit/s |
| Vikt | 24 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 0,152 m |
| Vikt | 24 g |
| Förpackningens bredd | 124 mm |
| Låddjup | 225 mm |
| Förpackningens höjd | 9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 25 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 124 mm |
| Låddjup | 225 mm |
| Förpackningens höjd | 9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 25 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Hållbarhet | |
| Hållbarhetscertifiering | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Kabelfärg | Svart |
| Hållbarhetscertifiering | RoHS |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Certifikat | |
| Certifiering | UL, CE, REACH |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Övrigt | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |