StarTech.com USB till Lightning-kabel - Apple MFi-Certifierad - 1 m - Vit
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USBLT1MW
- EAN: 0065030850599 0617407493047 50 ...7493047 5054629336526 0132017969589 0163121159948 6403148872234 5054533468948 0650308505990 0168141510472 5054484468943 0803982831767 0172302728064 6213759776391 4058829181345more
StarTech.com 1 m USB till Lightning-kabel - iPhone/iPad/iPod-laddningskabel - Lightning till USB-kabel för laddning med hög hastighet - Apple MFi-certifierad - Vit
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Ladda och synka dina Apple® Lightning-utrustade enheter
Den 1 m vita USB-kabeln USBLT1MW med Lightning-kontakt för iPhone, iPod och iPad är en pålitlig lösning för laddning och synkning av dina nyare mobila Apple®-enheter med din PC eller Mac® genom en tillgänglig USB-port.
Den vändbara 8 stifts Lightning-kontakten kan dessutom vändas när den kopplas in i den iOS-kapabla enheten vilket innebär att det inte finns ett felaktigt sätt att koppla in kabeln.
Denna hållbara kabel är kompatibel med Apple MFi-standarder.
The StarTech.com Advantage
Den 1 m vita USB-kabeln USBLT1MW med Lightning-kontakt för iPhone, iPod och iPad är en pålitlig lösning för laddning och synkning av dina nyare mobila Apple®-enheter med din PC eller Mac® genom en tillgänglig USB-port.
Den vändbara 8 stifts Lightning-kontakten kan dessutom vändas när den kopplas in i den iOS-kapabla enheten vilket innebär att det inte finns ett felaktigt sätt att koppla in kabeln.
Denna hållbara kabel är kompatibel med Apple MFi-standarder.
The StarTech.com Advantage
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1 m |
| Anslutning 1 | Lightning |
| Anslutning 2 | USB A |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Vit |
| USB-version | USB 2.0 |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Certifiering | CE, REACH |
| Maximal dataöverföringshastighet | 480 Mbit/s |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 21 g |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 152 mm |
| Låddjup | 202 mm |
| Höjd | 21 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 64 g |
| Tekniska data | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85177900 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 348 mm |
| Ytterförpackningens längd | 356 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 325 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85177900 |