StarTech.com USBPS2PC PS2-kablar 0,435 m Svart
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USBPS2PC
- EAN: 0065030799614 5054629065679 74 ...9065679 7445803069824 5054533090590 5580007408863 7038557061055 7038557108415 0851975701597 0611101299370 5054484090595 0650307996140 0102930737626 4139052150770 5051964167990 0734911467057 0806291820156 0611101613602 0777786361358 0778888155135more
StarTech.com USB till PS/2-adapter - Tangentbord och mus
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Konvertera ett PS/2-tangentbord och mus till ett enda USB-gränssnitt
Denna PS/2 USB-adapter konverterar en enda USB-port till två universella PS/2-portar så att du kan ansluta PS/2-kringutrustning (t.ex. mus, tangentbord) till en dator genom USB.
PS/2 USB-adaptern stöder plug and play-installation och erbjuder ett kostnadseffektivt sätt att ansluta äldre PS/2-kringutrustning till en mer modern dator med USB.
The StarTech.com Advantage
Denna PS/2 USB-adapter konverterar en enda USB-port till två universella PS/2-portar så att du kan ansluta PS/2-kringutrustning (t.ex. mus, tangentbord) till en dator genom USB.
PS/2 USB-adaptern stöder plug and play-installation och erbjuder ett kostnadseffektivt sätt att ansluta äldre PS/2-kringutrustning till en mer modern dator med USB.
The StarTech.com Advantage
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,435 m |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska data | |
| Kabellängd | 0,435 m |
| Compliance certificates | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 46 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 142 mm |
| Låddjup | 175 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 86 g |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |