Tripp Lite U426-003-G2 USB-kablar USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1,8 m USB C Micro-USB B Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U426-003-G2
- EAN: 0037332197382
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite U426-003-G2, 1,8 m, USB C, Micro-USB B, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Hane/Hane, Svart
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Usb-C To Usb Micro-B Cable |
W128432296 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Gränssnittshubbar
Description
Tripp Lite U426-003-G2. Kabellängd: 1,8 m. Anslutning 1: USB C, Anslutning 2: Micro-USB B, USB-version: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Kontakttyp: Hane/Hane, Maximal överföringshastighet: 10 Gbit/s, Plätering på anslutningskontakter: Nickel, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kontakttyp | Hane/Hane |
| USB-version | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Anslutning 1 | USB C |
| Anslutning 2 | Micro-USB B |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Svart |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Maximal dataöverföringshastighet | 10000 Mbit/s |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Maximal överföringshastighet | 10 Gbit/s |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 380 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 401,3 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332197389 |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332197389 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |