Tripp Lite U428-003-G2 USB-kablar USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1,83 m USB C USB A Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U428-003-G2
- EAN: 0037332197498
Tripp Lite U428-003-G2, 1,83 m, USB C, USB A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Hane/Hane, Svart
Offer details
Description
Tripp Lite U428-003-G2. Kabellängd: 1,83 m. Anslutning 1: USB C, Anslutning 2: USB A, USB-version: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Kontakttyp: Hane/Hane, Maximal överföringshastighet: 10 Gbit/s, Plätering på anslutningskontakter: Nickel, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kontakttyp | Hane/Hane |
| USB-version | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Anslutning 1 | USB C |
| Anslutning 2 | USB A |
| Kabellängd | 1,83 m |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Svart |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Maximal dataöverföringshastighet | 10000 Mbit/s |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Maximal överföringshastighet | 10 Gbit/s |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 1,83 m |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 380 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 401,3 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332197495 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332197495 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |