Tripp Lite U420-006 USB-kablar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 1,8 m USB C Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U420-006
- EAN: 10037332218404 0037332218407
Tripp Lite U420-006, 1,8 m, USB C, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/s, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite U420-006. Kabellängd: 1,8 m. Anslutning 1: USB C, Anslutning 2: USB C, USB-version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maximal överföringshastighet: 5 Gbit/s, Plätering på anslutningskontakter: Nickel/Guld, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| USB-version | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Anslutning 1 | USB C |
| Anslutning 2 | USB C |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel/Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal dataöverföringshastighet | 5000 Mbit/s |
| Ursprungsland | Vietnam |
| AWG kabelstorlek | 32/22 |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Maximal överföringshastighet | 5 Gbit/s |
| Strömstyrka ut (max) | 3 A |
| Kabeldiameter | 4,5 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Strömtillförsel | |
| Strömstyrka ut (max) | 3 A |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Kabeldiameter | 4,5 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackningstyp | Polypåse |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackningstyp | Polypåse |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 520 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 348 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 398,8 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332218404 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332218404 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |