Tripp Lite U420-003-G2-5A USB-kablar USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 0,914 m USB C Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U420-003-G2-5A
- EAN: 0037332202888
Tripp Lite U420-003-G2-5A, 0,914 m, USB C, USB C, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Hane/Hane, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite U420-003-G2-5A. Kabellängd: 0,914 m. Anslutning 1: USB C, Anslutning 2: USB C, USB-version: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Kontakttyp: Hane/Hane, Maximal överföringshastighet: 10 Gbit/s, Plätering på anslutningskontakter: Nickel/Guld, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kontakttyp | Hane/Hane |
| USB-version | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Anslutning 1 | USB C |
| Anslutning 2 | USB C |
| Kabellängd | 0,914 m |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel/Guld |
| Vändbara kontakter | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal dataöverföringshastighet | 10000 Mbit/s |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifiering | CE |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Maximal överföringshastighet | 10 Gbit/s |
| Kabeldiameter | 5,2 mm |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 0,914 m |
| Kabeldiameter | 5,2 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 360 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 401,3 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332202885 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332202885 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |