Tripp Lite U428-C03-G2 USB-kablar USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 0,9 m USB A USB C Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: U428-C03-G2
- EAN: 0037332215031
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite U428-C03-G2, 0,9 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 10 Gbit/s, Svart
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Usb-C To Usb-A Cable (M/M), |
W128852895 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: Belysningskablar
-
Category: Belysningskablar
-
Category: Belysningskablar
-
Category: Belysningskablar
-
Category: Belysningskablar
-
Category: Belysningskablar
Description
Tripp Lite U428-C03-G2. Kabellängd: 0,9 m. Anslutning 1: USB A, Anslutning 2: USB C, USB-version: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Maximal överföringshastighet: 10 Gbit/s, Plätering på anslutningskontakter: Nickel/Guld, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| USB-version | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Anslutning 1 | USB A |
| Anslutning 2 | USB C |
| Kabellängd | 0,9 m |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel/Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal dataöverföringshastighet | 10000 Mbit/s |
| Ursprungsland | Vietnam |
| AWG kabelstorlek | 30/24 |
| Certifiering | CE, FCC, REACH, USB-IF |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Maximal överföringshastighet | 10 Gbit/s |
| Strömstyrka ut (max) | 3 A |
| Kabeldiameter | 4,8 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Strömtillförsel | |
| Strömstyrka ut (max) | 3 A |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 0,9 m |
| Kabeldiameter | 4,8 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Förpackningstyp | Polypåse |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Förpackningstyp | Polypåse |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, FCC, REACH, USB-IF |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 360 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 348 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 398,8 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332215038 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332215038 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |