Tripp Lite U428-20N-G2 USB-kablar USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 0,5 m USB C USB A Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U428-20N-G2
- EAN: 0037332243423
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite U428-20N-G2, 0,5 m, USB C, USB A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 10 Gbit/s, Svart
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Usb-C To Usb-A Cable (M/M), |
W128432300 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: Belysningskablar
-
Category: Belysningskablar
-
Category: Belysningskablar
-
Category: Belysningskablar
Description
Tripp Lite U428-20N-G2. Kabellängd: 0,5 m. Anslutning 1: USB C, Anslutning 2: USB A, USB-version: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Maximal överföringshastighet: 10 Gbit/s, Plätering på anslutningskontakter: Nickel/Guld, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| USB-version | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Anslutning 1 | USB C |
| Anslutning 2 | USB A |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel/Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Maximal dataöverföringshastighet | 10000 Mbit/s |
| Ursprungsland | Vietnam |
| AWG kabelstorlek | 30/24 |
| Certifiering | REACH |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Maximal överföringshastighet | 10 Gbit/s |
| Kabeldiameter | 4,5 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Kabeldiameter | 4,5 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Förpackningstyp | Polypåse |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Förpackningstyp | Polypåse |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Certifikat | |
| Certifiering | REACH |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 320 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 401,3 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332243420 |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332243420 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |