Tripp Lite P569-000-FF-IND kabelomvandlare (hane/hona) HDMI Type-A Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P569-000-FF-IND
- EAN: 0037332238443
Tripp Lite P569-000-FF-IND, HDMI Type-A, HDMI Type-A, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P569-000-FF-IND. Anslutning 1: HDMI Type-A, Anslutning 2: HDMI Type-A. Produktens färg: Svart
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | HDMI Type-A |
| Anslutning 2 | HDMI Type-A |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Honkoppling |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Svart |
| Videolägen som stöds | 2160p |
| Högsta upplösning (HDMI) | 3840 x 2160 pixlar |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 80 ° C |
| Relativ fuktighet | 10 - 90% |
| Temperatur vid drift | -10 - 60 ° C |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 127 mm |
| Djup | 190,5 mm |
| Höjd | 25,4 mm |
| Vikt | 40 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 127 mm |
| Låddjup | 190,5 mm |
| Förpackningens höjd | 25,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 360 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 203,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 304,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 25,4 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332238440 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 8536,69,8000 |