Tripp Lite P164-000-8K6 kabelomvandlare (hane/hona) HDMI Type A (Standard) HDMI Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P164-000-8K6
- EAN: 0037332269577
Tripp Lite P164-000-8K6, HDMI Type A (Standard), HDMI, 0 m, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P164-000-8K6. Anslutning 1: HDMI Type A (Standard), Anslutning 2: HDMI, Kabellängd: 0 m, Plätering på anslutningskontakter: Guld. Produktens färg: Svart
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Anslutning 2 | HDMI |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Kabellängd | 0 m |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Honkoppling |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Svart |
| Färgdjup | 36 bit |
| Maximal upplösning | 7680 x 4320 pixlar |
| HDCP | Ja |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -15 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | -10 - 50 ° C |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH, RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 16,3 mm |
| Djup | 29 mm |
| Höjd | 14,7 mm |
| Vikt | 10 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 127 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Förpackningstyp | Polypåse |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 0 m |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH, RoHS |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 130 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 254 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 304,8 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332269574 |
| Ursprungsland | Taiwan |