Tripp Lite P164-000-KPBK8K keystone-modul
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P164-000-KPBK8K
- EAN: 0037332269584
Tripp Lite P164-000-KPBK8K, Platt, Svart, HDMI, HDMI, Honkoppling, Honkoppling
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P164-000-KPBK8K. Konstruktion: Platt, Produktens färg: Svart, Anslutning 1: HDMI. Bredd: 16,3 mm, Djup: 29 mm, Höjd: 14,7 mm. Förpackningstyp: Polypåse, Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm. Antal per förpackning: 1 styck. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 355,6 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Konstruktion | Platt |
| Produktens färg | Svart |
| Anslutning 1 | HDMI |
| Anslutning 2 | HDMI |
| Typ, kontakt 1 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Material, hölje | Polyvinylklorid (PVC), Akrylnitrilbutadienstyren (ABS) |
| HDCP | Ja |
| Chroma-delsampling som stöds | 4:4:4 |
| HDCP-version | 1.4/2.2 |
| HDR-stöd | Ja |
| Färgdjup | 36 bit |
| Maximal videoupplösning | 7680 x 4320 pixlar |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -15 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 90% |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 90% |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH, RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 16,3 mm |
| Djup | 29 mm |
| Höjd | 14,7 mm |
| Vikt | 10 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Förpackningstyp | Polypåse |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 431,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 190 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332269581 |
| Ursprungsland | Taiwan |