Tripp Lite P164-000-KP-BK keystone-modul
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P164-000-KP-BK
- EAN: 0037332195722
Tripp Lite P164-000-KP-BK, Svart, HDMI, HDMI, Guld, 177,8 mm, 12,7 mm
Offer details
Description
Tripp Lite P164-000-KP-BK. Produktens färg: Svart, Anslutning 1: HDMI, Anslutning 2: HDMI. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 355,6 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Anslutning 1 | HDMI |
| Anslutning 2 | HDMI |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 431,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 190 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332195729 |
| Ursprungsland | Taiwan |