Tripp Lite N204-003-BL-RA nätverkskablar Blå 0,91 m Cat6
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N204-003-BL-RA
- EAN: 0766467663010 0373321675210 50 ...1675210 5057454765561 0132017809694 0098594722040 0037332167521more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite N204-003-BL-RA, 0,91 m, Cat6, RJ-45, RJ-45, Blå
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Right-Angle Cat6 Gigabit |
W128430035 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
Description
Tripp Lite N204-003-BL-RA. Kabellängd: 0,91 m, Kabel standard: Cat6, Anslutning 1: RJ-45, Anslutning 2: RJ-45, Faktisk dataöverföringshastighet: 1000 Mbit/s, Produktens färg: Blå
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Blå |
| Kabel standard | Cat6 |
| Kabellängd | 0,91 m |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | RJ-45 |
| Kabelteknik | 10/100/1000Base-T(X) |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 1000 Mbit/s |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Frekvens | 550 MHz |
| Ursprungsland | Kina |
| Ledartyp | Stranded |
| AWG kabelstorlek | 24 |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Certifiering | TIA/EIA -568-B |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |
| Certifikat | |
| Certifiering | TIA/EIA -568-B |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 50 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 165,1 mm |
| Låddjup | 203,2 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332167528 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 410 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 269,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 50,8 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332167528 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |