Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Down-Angle Cat6 Gigabit |
W128430038 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
Description
Tripp Lite N204-005-BL-DN. Kabellängd: 1,52 m, Kabel standard: Cat6, Anslutning 1: RJ-45, Anslutning 2: RJ-45, Faktisk dataöverföringshastighet: 1000 Mbit/s, Produktens färg: Blå
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Blå |
| Kabel standard | Cat6 |
| Kabellängd | 1,52 m |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | RJ-45 |
| Kabelteknik | 10/100/1000Base-T(X) |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 1000 Mbit/s |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Frekvens | 550 MHz |
| Ursprungsland | Kina |
| Ledartyp | Stranded |
| AWG kabelstorlek | 24 |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Certifiering | TIA/EIA -56b-B |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |
| Certifikat | |
| Certifiering | TIA/EIA -56b-B |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 50 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 254 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332167542 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 640 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 228,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 287 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 25,4 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332167542 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |