Tripp Lite N2LOCK-010-YW portblockerare Portlås RJ-45 Gul Plast 10 styck
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N2LOCK-010-YW
- EAN: 0037332248640
Tripp Lite N2LOCK-010-YW, Portlås, RJ-45, Gul, Plast, 10 styck, RoHS
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N2LOCK-010-YW. Produkttyp: Portlås, Kompatibla portar och kortplatser: RJ-45, Produktens färg: Gul. Ursprungsland: Kina, Produkter per ytterförpackning: 10 styck, Ytterförpackningens bruttovikt: 20 g. Förpackningens bredd: 101,6 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 127 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Portlås |
| Kompatibla portar och kortplatser | RJ-45 |
| Produktens färg | Gul |
| Material | Plast |
| Antal per förpackning | 10 styck |
| Certifiering | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332248647 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 20 g |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterförpackningens höjd | 129,8 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 110 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 127 mm |