Tripp Lite N2LOCK-KEY-RD portblockerare Nyckel till portblockerare RJ-45 Röd 2 styck
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N2LOCK-KEY-RD
- EAN: 0037332248664
Tripp Lite N2LOCK-KEY-RD, Nyckel till portblockerare, RJ-45, Röd, 2 styck, Kina, 10 styck
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N2LOCK-KEY-RD. Produkttyp: Nyckel till portblockerare, Kompatibla portar och kortplatser: RJ-45, Produktens färg: Röd. Ursprungsland: Kina, Produkter per ytterförpackning: 10 styck, Ytterförpackningens bruttovikt: 110 g. Förpackningens bredd: 101,6 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 127 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Nyckel till portblockerare |
| Kompatibla portar och kortplatser | RJ-45 |
| Produktens färg | Röd |
| Antal per förpackning | 2 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332248661 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 110 g |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterförpackningens höjd | 129,8 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 110 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 127 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |