StarTech.com SV431DD2DUA KVM-switchar Svart
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: SV431DD2DUA
- EAN: 0065030835695 0777785602636 06 ...5602636 0617407485394 0778889309889 5051964767046 0961347696847 0151903668092 5054629223253 5054533311114 0650308356950 0666669825035 0777787371486 5054484311119 0151903610206more
StarTech.com SV431DD2DUA, 2048 x 1536 pixlar, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
StarTech.com SV431DD2DUA. Tangentbord anslutningstyp: USB, Mus porttyp: USB, Video porttyp: DVI-I. Maximal upplösning: 2048 x 1536 pixlar, Maximal digital upplösning: 1920 x 1200 pixlar, Maximal analog upplösning: 2048 x 1536 pixlar. Produktens färg: Svart, Material, hölje: Stål, LED-indikatorer: Energiljus. Spänning: 100-240 V, Ingående ström: 0.8 A, Utgångsspänning: 12 V. Certifikat för överensstämmelse: RoHS
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal datorer | 4 |
| Tangentbord anslutningstyp | USB |
| Mus porttyp | USB |
| Video porttyp | DVI-I |
| Ljudanslutningar | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 4 |
| Antal mikrofoningångar | 1 |
| USB-anslutning | USB Type-A |
| Likströmsingång | Ja |
| Konsolportar | 3ˌ5 mm hörlur, 3ˌ5mm mic, DVI-I, USB A |
| Nätverk | |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Nej |
| Prestanda | |
| Maximal upplösning | 2048 x 1536 pixlar |
| Antal användare | 1 användare (er) |
| Maximal digital upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Maximal analog upplösning | 2048 x 1536 pixlar |
| Seriekoppling (daisy chain) | Nej |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| LED-indikatorer | Energiljus |
| Certifiering | CE, FCC, UL |
| Material, hölje | Stål |
| Strömtillförsel | |
| Ingående ström | 0.8 A |
| Utgångsspänning | 12 V |
| Uteffekt | 1,5 A |
| Kompatibla nätkontaktstyper | AU, EU, UK, US |
| Spänning | 100-240 V |
| Grafikstyrenhet | |
| Maximal upplösning | 2048 x 1536 pixlar |
| Maximal digital upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Maximal analog upplösning | 2048 x 1536 pixlar |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 90% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 220 mm |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Vikt | 1,25 kg |
| Förpackningens bredd | 295 mm |
| Låddjup | 245 mm |
| Förpackningens höjd | 86 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,88 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 295 mm |
| Låddjup | 245 mm |
| Förpackningens höjd | 86 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,88 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Fötter i gummi | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, FCC, UL |
| Övrigt | |
| IP-kontroll | Nej |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176200 |