StarTech.com USBDVI4N1A6 KVM-kablar Svart 1,8 m
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USBDVI4N1A6
- EAN: 0065030816052 0132018255544 01 ...8255544 0163120471294 0523161026332 0956257181545 0151903621349 7887117186772 0141291051484 0650308160526 0777785553228 5051749381696 0806291823935 0803982812865 5051964494317 0100177261188 0666669822645 0163120561476 0851975703607 5054629046449 0971472932499 4058829180218 0172302705980 5054533064393 0112840345910 5054484064398 0168141482731 0777787419713 0778888398129more
StarTech.com USBDVI4N1A6, 1,8 m, DVI-I, Svart, USB, DVI-I + USB A + 2 x 3.5mm, DVI-I + USB B + 2 x 3.5mm
Offer details
Related Products
Description
StarTech.com USBDVI4N1A6. Kabellängd: 1,8 m, Video porttyp: DVI-I, Produktens färg: Svart. Vikt: 511 g, Förpackningens bredd: 255 mm, Låddjup: 330 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Kontakttyp | Hane/Hane |
| Video porttyp | DVI-I |
| Konsolport | USB |
| Anslutning 2 | DVI-I + USB B + 2 x 3.5mm |
| Anslutning 1 | DVI-I + USB A + 2 x 3.5mm |
| Egenskaper | |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Vikt | 511 g |
| Maximal videoupplösning | 2560 x 1600 pixlar |
| Produktens färg | Svart |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Vikt | 511 g |
| Prestanda | |
| Kontakttyp | Hane/Hane |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Video porttyp | DVI-I |
| Maximal videoupplösning | 2560 x 1600 pixlar |
| Konsolport | USB |
| Anslutning 2 | DVI-I + USB B + 2 x 3.5mm |
| Anslutning 1 | DVI-I + USB A + 2 x 3.5mm |
| Produktens färg | Svart |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Förpackning | |
| Vikt | 511 g |
| Förpackningens bredd | 255 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 528 g |
| Höjd | 32 mm |
| Låddjup | 330 mm |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Övrigt | |
| Låddjup | 330 mm |