Neomounts NSVGALOCK tillbehör till bildskärmsfäste
- Brand: Neomounts
- Category:
- SKU: NSVGALOCK
- EAN: 8717371440749
Neomounts NSVGALOCK, Silver, 260 mm, 150 mm, 30 mm, 300 g, 9,5 kg
Offer details
Related Products
- Fästen och Ställ till Bildskärmar
- TV-fästen
- Tillbehör till Bildskärmsfästen
- CPU-Hållare
- Ställ för bärbara datorer
- Datorbord
- Reservdelar Bärbara Datorer
- Eladaptrar
- Hållare
- Ipad-Fodral
- Platta Pc-Skärmar
- Väskor Bärbara Datorer
- Reservdelar och Tillbehör till Surfplattor
- Dockningsstationer För Bärbara Datorer
- Monteringskit
- Bärbara Datorer
Description
Neomounts NSVGALOCK. Produktens färg: Silver. Förpackningens höjd: 260 mm, Förpackningens bredd: 150 mm, Låddjup: 30 mm. Ytterkartongens nettovikt: 9,5 kg, Ytterförpackningens bredd: 280 mm, Ytterförpackningens längd: 510 mm
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Produktens färg | Silver |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Silver |
| Tekniska detaljer | |
| Produktens färg | Silver |
| Ytterkartongens nettovikt | 9,5 kg |
| Ursprungsland | Kina |
| Färg | |
| Produktens färg | Silver |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 150 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 300 g |
| Förpackningens höjd | 260 mm |
| Låddjup | 30 mm |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 150 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 300 g |
| Förpackningens höjd | 260 mm |
| Låddjup | 30 mm |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 280 mm |
| Ytterförpackningens längd | 510 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 350 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 11,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 30 styck |
| Ytterkartongens nettovikt | 9,5 kg |
| Produkter per lastpall (EU) | 489 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326909890 |