Fujitsu E line E22W-6 LED platta pc-skärmar 55,9 cm (22") 1680 x 1050 pixlar Svart
- Brand: Fujitsu
- Category:
- SKU: S26361-K1377-V160
- EAN: 4049699393150 4049699310676
E22W-6 LED, 55.9cm (22"), 16:10, 1680x1050pixel, LED backlight, 1000:1, 5ms, 250cd/m², DVI/D-SUB, HDCP, 2x 1.5W RMS, 4.0kg
Offer details
Description
E22W-6 LED har energisparande LED-teknik och ECO-läge och ECO-standby. Den snabba responstiden (5 ms) gör detta till den perfekta bildskärmar för kontorsanvändning.
EGENSKAPER
- 55,9 cm (22-tum ) bildskärm i widescreenformat.
- 16:10.
- LED belysningsteknik.
- Upp till 1680 x 1050 upplösning.
- 5 ms responstid.
- 2 000:000:1 kontrast.
- ECO system: ECO-knapp, ECO-läge, ECO LED.
- DVI och Analog.
EGENSKAPER
- 55,9 cm (22-tum ) bildskärm i widescreenformat.
- 16:10.
- LED belysningsteknik.
- Upp till 1680 x 1050 upplösning.
- 5 ms responstid.
- 2 000:000:1 kontrast.
- ECO system: ECO-knapp, ECO-läge, ECO LED.
- DVI och Analog.
Specifications
| Display | |
|---|---|
| HDCP | Ja |
| Ljusstyrka (normal) | 250 cd/m² |
| Skärm diagonal | 55,9 cm (22") |
| Upplösning | 1680 x 1050 pixlar |
| Svarstid (medel) | 5 ms |
| Kontrastförhållande (medel) | 1000:1 |
| Kontrastförhållande (dynamisk) | 2000000:1 |
| Betraktningsvinkel (horisontell) | 170° |
| Synfältsvinkel (vertikal) | 170° |
| Bildpunktavstånd | 0,282 x 0,282 mm |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Bildstorlek horisontalt | 47,4 cm |
| Bildstorlek vertikalt | 29,6 cm |
| Bildstorlek diagonalt | 5,59 cm |
| Horisontell avsökningsfrekvens | 30 - 82 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens | 56 - 76 hz |
| 3D kompatibilitet | Nej |
| Antal färger | 16,78 miljoner färger |
| Native bildförhållande | 16:10 |
| Grafikupplösningar som stöds | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1360 x 768 (WXGA), 1440 x 900 (WXGA+) |
| Pekskärm | Nej |
| Prestanda | |
| Inbyggd kortläsare | Nej |
| Medeltid mellan fel (MTBF) | 70000 h |
| Multimedia | |
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Inbyggd kamera | Nej |
| Uteffekt (RMS) | 3 W |
| Antal talare | 2 |
| Inbyggd TV mottagare | Nej |
| Inbyggd subwoofer | Nej |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | CE, EN 60950, Nordic Swan, RoHS, WEEE, IT-Eco, TÜV GS, GOST, FCC B, cUL, VCCI, SASO, NOM, ENERGY STAR 5.0, ISO9241-307 |
| Medeltid mellan fel (MTBF) | 70000 h |
| Anslutningar | |
| Antal USB typ A-portar nedströms | 0 |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar | 1 |
| Antal DVI-I anslutningar | 0 |
| Antal HDMI-portar | 0 |
| Antal Mini Displayportar | 0 |
| Antal Displayportar | 0 |
| HDCP | Ja |
| Uttag för mikrofon/linje in | Ja |
| Inbyggd kortläsare | Nej |
| Bluetooth | Nej |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Nej |
| Nätverk | |
| Bluetooth | Nej |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Nej |
| Ergonomi | |
| Produktvikt (oz) | Ja |
| VESA-fäste | Ja |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100 mm |
| LED-indikatorer | Ja |
| Lutningsvinkel | -5 - 20° |
| Skärmgränssnitt (OSD) | Ja |
| OSD-språk | Arabiska, Tjeckiska, Danska, Tyska, Nederländska, Engelska, Spanska, Fin, Franska, Italienska, Japanska, Norska, Polska, Portugisiska, Ryska, Svenska, Turkiska |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
| Strömtillförsel | |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning (vanlig) | 27 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge | 0,1 W |
| Strömförbrukning i PowerSave läge | 0,2 W |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd (med stativ) | 508 mm |
| Djup (med stativ) | 193 mm |
| Höjd (med stativ) | 387 mm |
| Bredd (utan stativ) | 508 mm |
| Höjd (utan stativ) | 343 mm |
| Djup (utan stativ) | 60 mm |
| Vikt (med stativ) | 4 kg |
| Vikt (utan stativ) | 3,5 kg |
| Vikt inkl. förpackning | 5,8 kg |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 5,8 kg |
| Fjärrkontroll ingår | Nej |
| Snabbstartsguide | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Kabel inkluderad | AUX, VGA |
| Förpackningens innehåll | |
| Fjärrkontroll ingår | Nej |
| Snabbstartsguide | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Kabel inkluderad | AUX, VGA |
| Övrigt | |
| Inbyggd TV mottagare | Nej |
| Inbyggd subwoofer | Nej |
| Medeltid mellan fel (MTBF) | 70000 h |
| Certifiering | CE, EN 60950, Nordic Swan, RoHS, WEEE, IT-Eco, TÜV GS, GOST, FCC B, cUL, VCCI, SASO, NOM, ENERGY STAR 5.0, ISO9241-307 |
| Supplied AC adapter type | LCD |
| Bluetooth | Nej |
| Fjärrkontroll ingår | Nej |
| Bredd (utan stativ) | 508 mm |
| Snabbstartsguide | Ja |
| Höjd (utan stativ) | 343 mm |
| Djup (utan stativ) | 60 mm |
| Bruksanvisning | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Nej |
| Pekskärm | Nej |
| Tunn klient | |
| Tunn klient installerad | Nej |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, EN 60950, Nordic Swan, RoHS, WEEE, IT-Eco, TÜV GS, GOST, FCC B, cUL, VCCI, SASO, NOM, ENERGY STAR 5.0, ISO9241-307 |
| Tekniska detaljer | |
| Vikt (med stativ) | 4 kg |
| Pekskärm | Nej |