Fujitsu B line B22W-6 LED platta pc-skärmar 55,9 cm (22") 1680 x 1050 pixlar Vit
- Brand: Fujitsu
- Category:
- SKU: S26361-K1375-V140
- EAN: 5712505105313 4049699310652
Fujitsu B line B22W-6 LED, 55,9 cm (22"), 1680 x 1050 pixlar, 5 ms, Vit
Offer details
Description
Fujitsu B line B22W-6 LED. Skärm diagonal: 55,9 cm (22"), Upplösning: 1680 x 1050 pixlar, Svarstid (medel): 5 ms, Native bildförhållande: 16:10, Betraktningsvinkel (horisontell): 170°, Synfältsvinkel (vertikal): 170°. Inbyggda högtalare. USB-hubbversion: 2.0. VESA-fäste. Produktens färg: Vit
Specifications
| Display | |
|---|---|
| HDCP | Ja |
| Ljusstyrka (normal) | 250 cd/m² |
| Skärm diagonal | 55,9 cm (22") |
| Upplösning | 1680 x 1050 pixlar |
| Svarstid (medel) | 5 ms |
| Kontrastförhållande (medel) | 1000:1 |
| Kontrastförhållande (dynamisk) | 2000000:1 |
| Betraktningsvinkel (horisontell) | 170° |
| Synfältsvinkel (vertikal) | 170° |
| Bildpunktavstånd | 0,282 x 0,282 mm |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Bildstorlek horisontalt | 47,4 cm |
| Bildstorlek vertikalt | 29,6 cm |
| Bildstorlek diagonalt | 55,9 cm |
| Horisontell avsökningsfrekvens | 30 - 82 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens | 56 - 76 hz |
| 3D kompatibilitet | Nej |
| Antal färger | 16,78 miljoner färger |
| Native bildförhållande | 16:10 |
| Pekskärm | Nej |
| Prestanda | |
| Medeltid mellan fel (MTBF) | 70000 h |
| Multimedia | |
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Inbyggd kamera | Nej |
| Uteffekt (RMS) | 2 W |
| Antal talare | 2 |
| Inbyggd TV mottagare | Nej |
| Design | |
| Produktens färg | Vit |
| Certifiering | CE, TÜV GS, GOST, FCC B, cUL, TCO Displays 5.0, ENERGY STAR 5.0 |
| Medeltid mellan fel (MTBF) | 70000 h |
| Anslutningar | |
| USB-hubbversion | 2.0 |
| Antal USB typ A-portar nedströms | 5 |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar | 1 |
| Antal DVI-I anslutningar | 0 |
| Antal HDMI-portar | 0 |
| Antal Displayportar | 1 |
| HDCP | Ja |
| Ljudanslutning | Ja |
| Ergonomi | |
| Produktvikt (oz) | Ja |
| VESA-fäste | Ja |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100 mm |
| Hållare | 0 - 340° |
| Lutningsvinkel | -5 - 35° |
| Skärmgränssnitt (OSD) | Ja |
| Pivot vinkel | 0 - 90° |
| Svängarm | Ja |
| OSD-språk | Arabiska, Tjeckiska, Danska, Tyska, Nederländska, Engelska, Spanska, Fin, Franska, Italienska, Norska, Polska, Portugisiska, Ryska, Svenska, Turkiska |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
| Justerbar höjd (max) | 11 cm |
| Strömtillförsel | |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning (vanlig) | 28 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge | 0,3 W |
| Strömförbrukning i PowerSave läge | 0,3 W |
| Vikt & dimension | |
| Bredd (med stativ) | 508 mm |
| Djup (med stativ) | 180 mm |
| Höjd (med stativ) | 370 mm |
| Bredd (utan stativ) | 508 mm |
| Höjd (utan stativ) | 343 mm |
| Djup (utan stativ) | 60 mm |
| Vikt (med stativ) | 7,1 kg |
| Vikt (utan stativ) | 4,2 kg |
| Vikt inkl. förpackning | 8,9 kg |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 8,9 kg |
| Fjärrkontroll ingår | Nej |
| Snabbstartsguide | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Fjärrkontroll ingår | Nej |
| Snabbstartsguide | Ja |
| Övrigt | |
| Inbyggd TV mottagare | Nej |
| Strömförsörjning | AC 100V - 240V@50-60Hz, AC/DC |
| Medeltid mellan fel (MTBF) | 70000 h |
| Certifiering | CE, TÜV GS, GOST, FCC B, cUL, TCO Displays 5.0, ENERGY STAR 5.0 |
| Supplied AC adapter type | LCD, 1680 x 1050 |
| Fjärrkontroll ingår | Nej |
| Bredd (utan stativ) | 508 mm |
| Snabbstartsguide | Ja |
| Höjd (utan stativ) | 343 mm |
| Djup (utan stativ) | 60 mm |
| Pekskärm | Nej |
| Tunn klient | |
| Tunn klient installerad | Nej |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, TÜV GS, GOST, FCC B, cUL, TCO Displays 5.0, ENERGY STAR 5.0 |
| Tekniska detaljer | |
| Vikt (med stativ) | 7,1 kg |
| Pekskärm | Nej |