Neomounts MED-M050 fäste och ställ till bildskärm 45,7 cm (18") Golv Vit
- Brand: Neomounts
- Category:
- SKU: MED-M050
- EAN: 8717371446543
Neomounts MED-M050, 8 kg, 25,4 cm (10"), 45,7 cm (18"), Höjdjustering, Vit
Offer details
Related Products
Description
Neomounts MED-M050. Maxvikt: 8 kg, Minsta skärmstorlek: 25,4 cm (10"), Maximal skärmstorlek: 45,7 cm (18"). Höjdjustering, Hållare: 0 - 360°. Produktens färg: Vit
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Maximal viktkapacitet (per display) | 8 kg |
| Minsta skärmstorlek | 25,4 cm (10") |
| Maxvikt | 8 kg |
| Maximal skärmstorlek | 45,7 cm (18") |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Monteringssätt | Golv |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 800 - 1050 mm |
| Justeringsområde för djup | 0 - 410 mm |
| Hållare | 0 - 360° |
| Vridningsvinkel | 360° |
| Justerbart djup | Ja |
| Typ av höjdjustering | Gasfjäder |
| Svängbara | Ja |
| Breddjustering | 46 cm |
| Design | |
| Produktens färg | Vit |
| Material, hölje | Aluminium |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 460 mm |
| Djup | 410 mm |
| Höjd | 1050 mm |
| Vikt | 17,3 kg |
| Förpackningens bredd | 380 mm |
| Låddjup | 780 mm |
| Förpackningens höjd | 790 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20,2 kg |
| Förpackningens nettovikt | 20,2 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 380 mm |
| Låddjup | 780 mm |
| Förpackningens höjd | 790 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20,2 kg |
| Förpackningens nettovikt | 20,2 kg |
| Övrigt | |
| Bredd-inställningsområde | 0 - 460 mm |
| Monteringssätt | Golv |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Tekniska detaljer | |
| Höjdjustering | 25 cm |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 380 mm |
| Ytterförpackningens längd | 780 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 790 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 20,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Ytterkartongens nettovikt | 17,3 kg |
| Produkter per lastpall (EU) | 5 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 9403208000 |