Neomounts MED-M100 fäste och ställ till bildskärm 43,2 cm (17") Golv Grå
- Brand: Neomounts
- Category:
- SKU: MED-M100
- EAN: 8717371444587
Neomounts MED-M100, 5 kg, 43,2 cm (17"), Höjdjustering, Grå
Offer details
Related Products
Description
Neomounts MED-M100. Maxvikt: 5 kg, Maximal skärmstorlek: 43,2 cm (17"). Höjdjustering. Produktens färg: Grå
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Maximal viktkapacitet (per display) | 5 kg |
| Maxvikt | 5 kg |
| Maximal skärmstorlek | 43,2 cm (17") |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Monteringssätt | Golv |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 892 - 1212 mm |
| Justeringsområde för djup | 0 - 544 mm |
| Vridningsvinkel | 360° |
| Justerbart djup | Ja |
| Typ av höjdjustering | Gasfjäder |
| Svängbara | Ja |
| Breddjustering | 60 cm |
| Design | |
| Produktens färg | Grå |
| Material, hölje | Stål |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 544 mm |
| Höjd | 1212 mm |
| Vikt | 38,5 kg |
| Förpackningens bredd | 690 mm |
| Låddjup | 645 mm |
| Förpackningens höjd | 480 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40,5 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 690 mm |
| Låddjup | 645 mm |
| Förpackningens höjd | 480 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40,5 kg |
| Övrigt | |
| Bredd-inställningsområde | 0 - 600 mm |
| Monteringssätt | Golv |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Tekniska detaljer | |
| Höjdjustering | 32 cm |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 690 mm |
| Ytterförpackningens längd | 645 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 480 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 44 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Ytterkartongens nettovikt | 40,5 kg |
| Produkter per lastpall (EU) | 5 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 9403208000 |