Microconnect COAX010WHQ koaxialkablar 10 m Vit
- Brand: MicroConnect
- Category:
- SKU: COAX010WHQ
- EAN: 5711045452512
Microconnect COAX010WHQ, 10 m, Vit
Offer details
Related Products
Description
Microconnect COAX010WHQ. Kabellängd: 10 m, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Typ, kontakt 2: Honkoppling. Vikt: 100 g, Förpackningens bredd: 264 mm, Låddjup: 206 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Vit |
| Kabellängd | 10 m |
| Impedans | 75 Ω |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Tekniska data | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85442000 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 100 g |
| Förpackningens bredd | 264 mm |
| Låddjup | 206 mm |
| Höjd | 56 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 328 g |
| Förpackning | |
| Vikt | 100 g |
| Förpackningens bredd | 264 mm |
| Låddjup | 206 mm |
| Höjd | 56 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 328 g |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85442000 |