Microconnect COAX025W koaxialkablar Koaxial 2,5 m Vit
- Brand: MicroConnect
- Category:
- SKU: COAX025W
- EAN: 4040849115110 5711045037283
Microconnect COAX025W, 2,5 m, Koaxial, Koaxial, Koaxial, Vit
Offer details
Related Products
Description
Microconnect COAX025W. Kabellängd: 2,5 m, Anslutning 1: Koaxial, Anslutning 2: Koaxial. Vikt: 80 g, Förpackningens bredd: 199 mm, Låddjup: 177 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | Koaxial |
| Anslutning 2 | Koaxial |
| Egenskaper | |
| Typ av kabel | Koaxial |
| Produktens färg | Vit |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Anslutning 1 | Koaxial |
| Anslutning 2 | Koaxial |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 80 g |
| Förpackningens bredd | 199 mm |
| Låddjup | 177 mm |
| Förpackningens höjd | 29 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Förpackning | |
| Vikt | 80 g |
| Förpackningens bredd | 199 mm |
| Låddjup | 177 mm |
| Förpackningens höjd | 29 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |