Microconnect COAX050 koaxialkablar Koaxial 5 m Svart
- Brand: MicroConnect
- Category:
- SKU: COAX050
- EAN: 5711045037108
Microconnect COAX050, 5 m, Koaxial, Koaxial, Koaxial, Svart
Offer details
Related Products
Description
Microconnect COAX050. Kabellängd: 5 m, Anslutning 1: Koaxial, Anslutning 2: Koaxial. Vikt: 60 g, Förpackningens bredd: 277 mm, Låddjup: 160 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | Koaxial |
| Anslutning 2 | Koaxial |
| Egenskaper | |
| Typ av kabel | Koaxial |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 5 m |
| Anslutning 1 | Koaxial |
| Anslutning 2 | Koaxial |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Tekniska data | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85442000 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 60 g |
| Förpackningens bredd | 277 mm |
| Låddjup | 160 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 160 g |
| Förpackning | |
| Vikt | 60 g |
| Förpackningens bredd | 277 mm |
| Låddjup | 160 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 160 g |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85442000 |