Microconnect COAX050W koaxialkablar Koaxial 5 m Vit
- Brand: MicroConnect
- Category:
- SKU: COAX050W
- EAN: 4040849115127 5054533347168 50 ...3347168 5054484347163 5054629246580 5711045037306more
Microconnect COAX050W, 5 m, Koaxial, Koaxial, Koaxial, Vit
Offer details
Related Products
Description
Microconnect COAX050W. Kabellängd: 5 m, Anslutning 1: Koaxial, Anslutning 2: Koaxial. Vikt: 160 g, Förpackningens bredd: 269 mm, Låddjup: 206 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | Koaxial |
| Anslutning 2 | Koaxial |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Egenskaper | |
| Typ av kabel | Koaxial |
| Produktens färg | Vit |
| Kabellängd | 5 m |
| Anslutning 1 | Koaxial |
| Anslutning 2 | Koaxial |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85442000 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 160 g |
| Förpackningens bredd | 269 mm |
| Låddjup | 206 mm |
| Förpackningens höjd | 35 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 170 g |
| Förpackning | |
| Vikt | 160 g |
| Förpackningens bredd | 269 mm |
| Låddjup | 206 mm |
| Förpackningens höjd | 35 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 170 g |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85442000 |