Microconnect COAX075W koaxialkablar Koaxial 7,5 m Vit
- Brand: MicroConnect
- Category:
- SKU: COAX075W
- EAN: 5711045037313 5054533710986 50 ...3710986 5054484710981more
Microconnect COAX075W, 7,5 m, Koaxial, Koaxial, Koaxial, Vit
Offer details
Related Products
Description
Microconnect COAX075W. Kabellängd: 7,5 m, Anslutning 1: Koaxial, Anslutning 2: Koaxial. Vikt: 160 g, Förpackningens bredd: 263 mm, Låddjup: 157 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | Koaxial |
| Anslutning 2 | Koaxial |
| Egenskaper | |
| Typ av kabel | Koaxial |
| Produktens färg | Vit |
| Kabellängd | 7,5 m |
| Anslutning 1 | Koaxial |
| Anslutning 2 | Koaxial |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 160 g |
| Förpackningens bredd | 263 mm |
| Låddjup | 157 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 236 g |
| Förpackning | |
| Vikt | 160 g |
| Förpackningens bredd | 263 mm |
| Låddjup | 157 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 236 g |