Microconnect COAX015 koaxialkablar Koaxial 1,5 m Svart
- Brand: MicroConnect
- Category:
- SKU: COAX015
- EAN: 4040849117206 5711045034602 50 ...5034602 5054629245989more
Microconnect COAX015, 1,5 m, Koaxial, Koaxial, Koaxial, Svart
Offer details
Related Products
Description
Microconnect COAX015. Kabellängd: 1,5 m, Anslutning 1: Koaxial, Anslutning 2: Koaxial. Vikt: 48 g, Förpackningens bredd: 200 mm, Låddjup: 177 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | Koaxial |
| Anslutning 2 | Koaxial |
| Egenskaper | |
| Typ av kabel | Koaxial |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Anslutning 1 | Koaxial |
| Anslutning 2 | Koaxial |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85442000 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 48 g |
| Förpackningens bredd | 200 mm |
| Låddjup | 177 mm |
| Förpackningens höjd | 21 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 58 g |
| Förpackning | |
| Vikt | 48 g |
| Förpackningens bredd | 200 mm |
| Låddjup | 177 mm |
| Förpackningens höjd | 21 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 58 g |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85442000 |