Leitz Complete Smartphone, Surfplatta Svart AC inomhus
- Brand: Kensington
- Category:
- SKU: 64450095
- EAN: 5042015030738 1122015030601 21 ...5030601 2112015030700 4002432104611more
Leitz Complete, inomhus, AC, 5 V, Svart
Offer details
Related Products
Description
Leitz Complete. Typ av laddare: inomhus, Strömkälla av typen: AC, Laddare kompatibilitet: Smartphone, Surfplatta. Spänning: 100 - 240 V, Utspänning (max): 5 V. Antal USB 2.0 anslutningar: 2. Produktens färg: Svart
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Typ av laddare | inomhus |
| Laddare kompatibilitet | Smartphone, Surfplatta |
| Strömkälla av typen | AC |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 2 |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Strömtillförsel | |
| Utström | 1000 mA |
| Spänning | 100 - 240 V |
| Utspänning (max) | 5 V |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 148 mm |
| Djup | 61 mm |
| Höjd | 195 mm |
| Vikt | 420 g |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Inbyggd display | Nej |