Offer details
Related Products
Description
Anteckningsbok i känd Leitz Premium kvalitet. Modern och samtida design för dagliga anteckningar. Attraktivt läderutseende med skön känsla. Innovativa funktioner garanterar optimal organisation av dina anteckningar. Perfekt komplement till övriga produkter i Complete serien.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Bokomslagstyp | Inbunden |
| Format | A4 |
| Linjerat papper | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Bokomslagstyp | Inbunden |
| Format | A4 |
| Linjerat papper | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 216 mm |
| Vikt | 710 g |
| Höjd | 298 mm |
| Djup | 20 mm |