Leitz Complete Anteckningsbok A5 Linjerat 96 g 80 blad
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 44780095
- EAN: 1042015030312 4002432100958
Complete Anteckningsbok A5 Linjerat 96 g 80 blad
Offer details
Related Products
Description
Anteckningsbok i känd Leitz Premium kvalitet. Modern och samtida design för dagliga anteckningar. Attraktivt läderutseende med skön känsla. Innovativa funktioner garanterar optimal organisation av dina anteckningar. Perfekt komplement till övriga produkter i Complete serien.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Bokomslagstyp | Inbunden |
| Format | A5 |
| Linjerat papper | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Bokomslagstyp | Inbunden |
| Format | A5 |
| Linjerat papper | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 147 mm |
| Vikt | 340 g |
| Höjd | 213 mm |
| Djup | 20 mm |