Leitz Complete Anteckningsbok Rutat 96 g 80 blad
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 44730095
- EAN:
Complete Anteckningsbok Rutat 96 g 80 blad
Offer details
Related Products
Description
Anteckningsbok i känd Leitz Premium kvalitet. Modern och samtida design för dagliga anteckningar. Attraktivt läderutseende med skön känsla. Innovativa funktioner garanterar optimal organisation av dina anteckningar. Perfekt komplement till övriga produkter i Complete serien.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Bokomslagstyp | Inbunden |
| Typ av linjerat papper | Rutat papper |
| Antal lakan | 80 ark |
| Media vikt | 96 g/m ^ |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Bokomslagstyp | Inbunden |
| Typ av linjerat papper | Rutat papper |
| Antal lakan | 80 ark |
| Media vikt | 96 g/m ^ |
| Produktens färg | Svart |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 187 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 244 mm |