Leitz Complete Anteckningsbok A6 Rutat 96 g 80 blad
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 44790095
- EAN: 4002432100989
Complete Anteckningsbok A6 Rutat 96 g 80 blad
Offer details
Related Products
Description
Anteckningsbok i känd Leitz Premium kvalitet. Modern och samtida design för dagliga anteckningar. Attraktivt läderutseende med skön känsla. Innovativa funktioner garanterar optimal organisation av dina anteckningar. Perfekt komplement till övriga produkter i Complete serien.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Målgrupp | Vuxen |
| Rundade kanter | Ja |
| Bokomslagstyp | Inbunden |
| Format | A6 |
| Typ av linjerat papper | Rutat papper |
| Postit-lappar | Ja |
| Antal lakan | 80 ark |
| Linjerat papper | Ja |
| fickor mängd | 2 fickor |
| Ficka | Ja |
| Pennhållare | Ja |
| Media vikt | 96 g/m ^ |
| Fästanordning | Resårband |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Målgrupp | Vuxen |
| Rundade kanter | Ja |
| Bokomslagstyp | Inbunden |
| Format | A6 |
| Typ av linjerat papper | Rutat papper |
| Postit-lappar | Ja |
| Antal lakan | 80 ark |
| Linjerat papper | Ja |
| fickor mängd | 2 fickor |
| Ficka | Ja |
| Pennhållare | Ja |
| Media vikt | 96 g/m ^ |
| Fästanordning | Resårband |
| Produktens färg | Svart |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 99 mm |
| Vikt | 150 g |
| Höjd | 145 mm |
| Djup | 20 mm |
| Hållbarhet | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |