Jabra 14101-45 hörlurstillbehör Öronkudde
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14101-45
- EAN: 5706991017601 0706487015512
Evolve20 Foam ear cushions
Offer details
Related Products
Description
Öronkuddar med skumplastöverdrag för Jabra Evolve 20
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Öronkudde |
| Brand kompatibilitet | Jabra |
| Material | Skum |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | Jabra Evolve 20, Jabra Evolve 30, Jabra Evolve 40, Jabra Evolve 65 |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 160 mm |
| Låddjup | 225 mm |
| Förpackningens höjd | 10 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 10 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 456 mm |
| Ytterförpackningens längd | 680 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 178 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,68 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 75 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Antal per förpackning | 10 styck |