HPE NS204i-u v2 960GB NVMe SED Hot Plug Boot Optimized Storage Device
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P81162-B21
- EAN: 0190017792187
HPE NS204i-u v2 960GB NVMe SED Hot Plug Boot Optimized Storage Device, 960 GB
Offer details
Related Products
Description
HPE NS204i-u v2 960GB NVMe SED Hot Plug Boot Optimized Storage Device. Kapacitet: 960 GB
Specifications
| Minne | |
|---|---|
| Kapacitet | 960 GB |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 222,3 mm |
| Djup | 252,4 mm |
| Höjd | 65,1 mm |
| Vikt | 360 g |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Bredd (imperial) | 22,2 cm (8.75") |
| Höjd (imperial) | 6,5 cm (2.56") |
| Djup (imperial) | 25,2 cm (9.94") |
| Vikt (imperial) | 0,355 kg (0.783 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 222,2 x 252,5 x 65 mm (8.75 x 9.94 x 2.56") |
| Kompatibilitet | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |