HPE Mobile USB DVD-RW Optical Drive optiska enheter DVD±RW Svart
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 701498-B21
- EAN: 5711045780882 0784090009975 40 ...0009975 4053162521582 7612392241164 6900038004275 8871113031036 5054484758396 5054533758391 0887111303103 4054842134009more
HP Mobile USB Non Leaded System DVD RW Drive
Offer details
Trade Prices
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Intern | Nej |
| Produktens färg | Svart |
| Laddningsmekanism | Låda |
| Prestanda | |
| Optisk enhetstyp | DVD±RW |
| Gränssnitt | SATA |
| Uppspelningsformat | DVD-ROM, DVD-R, DVD-R DL, DVD+R DL, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-RAM, CD-ROM, CD-RW, CD-R, CD-DA |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 130 mm |
| Djup | 132 mm |
| Höjd | 9,5 mm |
| Vikt | 130 g |
| Övrigt | |
| Bredd (imperial) | 12,9 cm (5.1") |
| Höjd (imperial) | 9,4 mm (0.37") |
| Djup (imperial) | 13,2 cm (5.2") |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 129,5 x 132,1 x 9,4 mm (5.1 x 5.2 x 0.37") |
| Vikt (imperial) | 0,13 kg (0.287 lbs) |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84717030 |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84717030 |