HPE MSA Advanced Data Services LTU interna hårddiskar
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P88922-B25
- EAN: 0190017845296
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
HPE MSA Advanced Data Services LTU, 87,5 mm, 56,3 mm, 2,5 mm, 250 g, 2,54 mm (0.1"), 5,61 cm (2.21")
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
HPE MSA Adv Data Services LTU |
48308109 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
Description
HPE MSA Advanced Data Services LTU. Bredd: 87,5 mm, Höjd: 56,3 mm, Djup: 2,5 mm. Djup (imperial): 2,54 mm (0.1"), Höjd (imperial): 5,61 cm (2.21"), Bredd (imperial): 8,74 cm (3.44")
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 87,5 mm |
| Höjd | 56,3 mm |
| Djup | 2,5 mm |
| Vikt | 250 g |
| Vikt (imperial) | 0,249 kg (0.549 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 87,4 x 2,54 x 56,1 mm (3.44 x 0.1 x 2.21") |
| Övrigt | |
| Bredd (imperial) | 8,74 cm (3.44") |
| Höjd (imperial) | 5,61 cm (2.21") |
| Djup (imperial) | 2,54 mm (0.1") |
| Vikt (imperial) | 0,249 kg (0.549 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 87,4 x 2,54 x 56,1 mm (3.44 x 0.1 x 2.21") |