HPE MR216i-p Gen10 Plus x16 Lanes without Cache NVMe/SAS 12G Controller RAID-kontrollerkort PCI Express x16
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P26324-B21
- EAN: 5715063268698 4549821402410 01 ...1402410 0190017444048more
HPE MR216i-p Gen10 Plus x16 Lanes without Cache NVMe/SAS 12G Controller, SAS, SATA, PCI Express x16, 0, 1, 10, 4098 MB, See HPE MR Gen10 Plus Controllers QuickSpecs, 121 mm
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
HPE MR216i-p Gen10 Plus x16 Lanes without Cache NVMe/SAS 12G Controller. Lagringsenhetsgränssnitt som stöds: SAS, SATA, Värdgränssnitt: PCI Express x16. RAID-nivåer: 0, 1, 10, Internminne: 4098 MB, Certifiering: See HPE MR Gen10 Plus Controllers QuickSpecs. Bredd: 121 mm, Djup: 121 mm, Höjd: 121 mm. Chassityp: (MR416i-p Gen10 Plus / MR216i-p Gen10 Plus) – Standard HHHL PCIe plug-in Controller (MR416i-a..., Vikt (imperial): 0,135 kg (0.297 lbs), Interna portar: 2x8 host / x16 internal tri-mode
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Lagringsenhetsgränssnitt som stöds | SAS, SATA |
| Värdgränssnitt | PCI Express x16 |
| Prestanda | |
| RAID-nivåer | 0, 1, 10 |
| Internminne | 4098 MB |
| Certifiering | See HPE MR Gen10 Plus Controllers QuickSpecs |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 121 mm |
| Djup | 121 mm |
| Höjd | 121 mm |
| Vikt | 135 g |
| Övrigt | |
| Chassityp | (MR416i-p Gen10 Plus / MR216i-p Gen10 Plus) – Standard HHHL PCIe plug-in Controller (MR416i-a Gen10 Plus / MR216i-a Gen10 Plus) – Type-a Modular Controller |
| Vikt (imperial) | 0,135 kg (0.297 lbs) |
| Interna portar | 2x8 host / x16 internal tri-mode |
| Ytterligare egenskaper | See HPE MR Gen10 Plus Controllers QuickSpecs |