Tripp Lite N818-05M InfiniBand och fiberoptisk kabel 5 m 2x LC 2x ST Grå, Turkos
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N818-05M
- EAN: 0037332134691 0373321346912
Tripp Lite N818-05M, 5 m, OM3, 2x LC, 2x ST
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N818-05M. Kabellängd: 5 m, Typ av fiberoptik: OM3, Anslutning 1: 2x LC, Anslutning 2: 2x ST, Kärndiameter: 50 um
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 5 m |
| Anslutning 1 | 2x LC |
| Anslutning 2 | 2x ST |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM3 |
| Jacka material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 100 Gbit/s |
| Produktens färg | Grå, Turkos |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332134698 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 5 m |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 177,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 101,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 177,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 590 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332134698 |