Leitz Cosy Katalogficka Expanderande
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 46680019
- EAN: 4002432126156
Cosy Katalogficka Expanderande
Offer details
Description
Känn dig som hemma vart än din arbetsdag tar dig med Cosy serien från Leitz. Med sin minimalistiska design och inbjudande matta färger kan du lägga till stil och färg till din arbetsyta. Cosy expanderande ficka är utformad för att transportera känsliga personliga/affärsdokument, hålla innehållet skyddat och ur sikte. Denna trepack med fickor av hög kvalitet är det perfekta tillskottet till ditt hem eller kontor för att säkerställa att du håller dig avslappnad och produktiv hela dagen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Format | 210 x 297 mm (A4) |
| Produktens färg | Gul |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Yta | Mätt |
| Orientering | Poträtt |
| Öppning | Övre |
| Kopiatorsäker | Nej |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 223 mm |
| Tjocklek | 4 mm |
| Höjd | 313 mm |
| Vikt | 30 g |