Leitz 64790019 mobilladdare Smartphone Gul USB inomhus
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 64790019
- EAN: 4002432124909
Leitz 64790019, inomhus, USB, 9 V, Gul
Offer details
Description
Leitz 64790019. Typ av laddare: inomhus, Strömkälla av typen: USB, Laddare kompatibilitet: Smartphone. Spänning: 5 - 12 V, Utspänning (max): 9 V. Produktens färg: Gul
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Typ av laddare | inomhus |
| Laddare kompatibilitet | Smartphone |
| Strömkälla av typen | USB |
| Design | |
| Produktens färg | Gul |
| Strömtillförsel | |
| Spänning | 5 - 12 V |
| Utspänning (max) | 9 V |
| Utspänning (min) | 5 V |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 106 mm |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 11 mm |
| Vikt | 70 g |
| Förpackning | |
| Kabel inkluderad | USB |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | USB |
| Antal per förpackning | 1 styck |