Jabra 14101-41 hörlurstillbehör Öronkudde
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14101-41
- EAN: 5706991017229 0706487015215
Öronkuddar för Evolve 80
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Ett par öronkuddar med konstläderöverdrag för Jabra Evolve 80.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Öronkudde |
| Material | Konstläder, Läder |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | Jabra Evolve 80 |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 185 mm |
| Låddjup | 45 mm |
| Förpackningens höjd | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 2 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 680 mm |
| Ytterförpackningens längd | 178 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 456 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,25 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 90 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Antal per förpackning | 2 styck |