Jabra Evolve 80 Link MS Kontroll
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14208-05
- EAN: 5706991018189 0706487016090
Evolve 80 Link
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Kontrollenhet med USB-sladd för Jabra Evolve 80
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Kontroll |
| Brand kompatibilitet | Jabra |
| Produktens färg | Svart, Silver |
| Kompatibilitet | Evolve 80 |
| Ursprungsland | Kina |
| Strömtillförsel | |
| USB-anslutning | USB Type-A |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 93 mm |
| Låddjup | 43 mm |
| Förpackningens höjd | 141 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 120 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 156 mm |
| Ytterförpackningens längd | 298 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 398 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,83 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Antal per förpackning | 1 styck |