Jabra 0436-879 hörlurstillbehör Öronkudde
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 0436-879
- EAN: 5711045730818 5054533098336 73 ...3098336 7330381244353 4050505013087 0858783051814 4054317022435 5054484098331 7331715006227 5014976018636 0706487008583 0872182845515 5706991013498 5054444581835 8032976138748more
GN2100 Earplate
Offer details
Related Products
Description
Denna öronplatta passar till Jabra GN2100 och Jabra GN9120.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Öronkudde |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | Jabra GN2100 Jabra GN9120 |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 50 mm |
| Låddjup | 50 mm |
| Förpackningens höjd | 100 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Antal per förpackning | 1 styck |